Header Ads

Zula ZP Hack - Zula Parası Hilesi - Zula Money Hack (GÜNCEL)


Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Zula oyununda herkesin aradığı bir hile olan para hilesi yani ZP hack hilesini sunuyoruz.

Bu hile diğer oyunculara zarar vermediği için herhangi bir adaletsizlik teşkil etmiyor. Vicdanınız rahat bir şekilde hileyi kullanabilirsiniz.

Ayriyetten istediğiniz miktarı yazıp istediğiniz kadar paraya sahip olabilirsiniz, tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
İstediğiniz miktarı yazmakta özgürsünüz.


Haydi yapacağımız işlemlere geçelim :)

1- Aşağıda İndirme kısmından gerekli dosyaları indirin. İndirdiğiniz rar dosyasındaki iki klasörü masa üstüne atın sizden şifre isteyecek; rar şifresi: www.hilelipc.net

2- Zula oyununu açın giriş bilgilerinizi yazıp oyuna giriş yapın lobi kısmındayken oyunu aşağa alın

3- Masa üstüne attığınız "Process Hacker" isimli klasöre girin. Orada bulunan "ProcessHacker.exe" isimli programı çalıştırın,  > "Services" kısmına tıklayın arama kısmına gelin ve "be" yazın > listede "BEDaisy" isimli servisi bulun ve sağ tıklayın ardından stop deyin ve programı kapatın.

4- Şimdi masa üstünde bulunan bir diğer klasör olan "Cheat Engine" isimli klasöre girin orada bulunan "Cheat Engine.exe" isimli programı açın,  programda küçük bir tane  bilgisayar simgesi olacak ona tıklayın > Zula yı seçin.

5- Tikli "Fast Scan" yazısının yanındaki "4" sayısını "1" yapın ve "Value" yazısının altındaki kutucuğa oyundaki paranızın tamamını yazın ardından "First Scan" butonuna tıklayın.

6- Daha sonra zula oyununu açıp markete girin orada ZP ile birşeyler satın alın şimdi kalan paranızı tekrar o kutucuğa yazın ve "Next Scan" butonuna tıklayın  daha sonra tekrar markete gidip ZP ile birşeyler satın alın ve tekrar kalan paranızı o kutucuğa yazın ve "Next Scan" deyin. İki tane sonuç kalacak yukardaki sonuca tıklayın ve kırmızı aşağı ok işareti butonuna basın, aşağa gelince aşağı kısımdaki "Value" yazısının altındaki sayıya çift tıklayın ve istediğiniz para miktarını yazın. Ardından oyuna dönerek özelleştir bölümüne girin para hileniz aktif olacaktır. 

7- NOT: Bu işlemi yapınca para hilesi oluyor ancak gerçek para hilesi değildir. Sadece fake bir işlemdir. Bu hile sayesinde birşeyler satın alamazsınız sadece  etrafınızdakilere hava atabilirsiniz. Fake Paradır. 
İyi Eğlenceler...


8- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol


VİDEOLU ANLATIM

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.