Header Ads

Pubg Mobile No Grass Hack - Çimleri Kaldırma Hilesi

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere son zamanlar da çok popüler olan mobil ve bilgisayar sürümü mevcut olan online oyun; Player Unkown Battle Grounds: Mobile yani 
PUBG MOBİLE oyununda No Grass Hack yani duvarın çimleri ortadan kaldırma hilesini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Oyunda çoğu kez hileli oyuncular yüzünden sinirleniyorsanız sizde hile açarak intikamınızı alabilirsiniz. Hep ezilen taraf olmaktansa siz de onları kendi silahlarıyla vurabilirsiniz.

Bu hile ile oyunun dengesini bozmuş olmazsınız. Başka oyuncuları çok fazla rahatsız  edecek bir özellik değil.

Sadece masum bir hile, çünkü diğer hilelerde ölümsüzlük, wall hack, sekmeme, aimbot gibi hileler bulunurken bu hile sadece çimleri yok ediyor. Buda son 10 a veya son 5 e kaldığınızda çimlere saklanmış oyuncuları rahatça görmenize yarıyor. Yani kısacası bu hile ile pusucuları avlıyacaksınız. 


Haydi yapacağımız işlemlere geçelim :)

1- Öncelikle aşağıda veya yukarıda verdiğimiz indirme butonlarına tıklayarak hile dosyalarını indiriyoruz.

2- Cihazınız rootlu olmalı - eğer değilse kingroot uygulaması ile cihazınızı kolayca rootlayın. Eğer bilmiyorsanız youtube'dan bakabilirsiniz.

3- İndirdiğiniz rar dosyasını bir rar uygulaması ile rar dan çıkarın. Rar dosyasından çıkardığınız game guardian programını cihazınıza kurun.

4- Kurduktan sonra programa giriş yapın ve başlat deyin.

5- Ardından PUBG ye giriş yapın gameguardian simgesi oyunda gözükür halde olacaktır. NOT: Lobideyken programa dokunmayın direk bir oyuna giriş yapın.

6- Oyunun içerisindeyken GameGuardian simgesine tıklayın bir uygulama listesi gelecek önünüze, en yukardaki pubg oyununu seçin.

7- program menüsünde veya "üç çizgi simgesi" bu butona tıklayın, ">" işareti taşıyan "Komut Dosyasını Çalıştır" diye bir seçenek var ona tıklayın.

8- "Dosya:" bölümünde üç çizgi var ... ona tıklayın ve veriğimiz rar  dosyasından çıkardığınız "no-grass-hack-hilelipc.lua" isimli dosyayı seçin. Ardından çalıştır deyin.

9- Karşınıza bir menü gelecek o menüde aşağa kaydırarak "No Grass (Game)" seçeneğine tıklayın ve hile aktif olacaktır. Keyfinize Bakabilirsiniz. 
NOT: Diğer hile özelliklerini aktif etmeyin BAN yiyebilirsiniz.


10- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.