Header Ads

Point Blank Wall Hack + Sekmeme Hilesi / Farkedilmeyen Hile (Klan Vs'lik Hack) [GÜNCEL]

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere online fps oyunu olan Point Blank oyununda diğer oyuncular tarafından farkedilmeyen kolay kurulumlu klan vs lerde kullanabileceğiniz bir hile sunuyoruz.

Oyunda çoğu kez hileli oyuncular yüzünden sinirleniyorsanız sizde hile açarak intikamınızı alabilirsiniz. Hep ezilen taraf olmaktansa siz de onları kendi silahlarıyla vurabilirsiniz.

Bu hilede belirgin özellikler yok. Yani diğer oyuncular tarafından farkedileceğiniz göze batan hileler yok. ÖRN; Base Tarama, Arkadaşını Öldürme, Ölümsüzlük.


Sadece sekmeme yani bir yere üst üste mermi sıktığınızda dağılmadan hep aynı yere sıkabileceğiniz bir hile, wall hack yani duvar arkasındakileri görebilme, ve no clip yani duvarın kutuların içinden geçebilme özellikleri var tabi tavsiyemizce duvara girme özelliğini aktif etmeyin yoksa diğer oyuncular sizin hile olduğunuzu anlar ve sizin ekran görüntünüzü alır sizde ban yersiniz.

Yavaş Yavaş Hileye geçelim;

Hile İçerisinde Bulunan Özellikler;
DUVARA GİRME (NO CLİP)
WALL HACK (DUVARIN ARKASINI GÖRME)
NO RECOİL (SEKMEME HİLESİ)

Haydi yapacağımız işlemlere geçelim :)

1- Aşağıda indirme bölümünden gerekli dosyaları indirin.
Hilelipc.net üzerinden indirdiğiniz rar dosyasını masa üstüne çıkarın, sağ tıklayın buraya çıkart deyin, sizden şifre isteyecek şifre: wwww.hilelipc.net

2- Masa üstüne çıkan klasöre çift tıklayın içine girin orada bulunan "S8U2B6K4IlIll.exe" isimli hilenin ismini rastgele değiştirin (ban yememek için), Yönetici olarak çalıştırın.

3- Varsayılan tarayıcınızı chrome yapın ardından "Reklam onayla" butonuna tıklayın. Site açılacak orada sağ tarafta bulunan reklama tıklayın, reklamın içindeki kırmızı butona basın daha sonra hileye geçin, orada; "Hileye Geç" isimli butona tıklayın ve Point Blank Bekleniyor yazıcak Oyunu açın hile aktif olacaktır.


4- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol


VİDEOLU ANLATIM

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.