Header Ads

Pubg Mobile Ses Yankı Sorunu Çözümü %100 Çözüm / Sound Echo Problem Dissolved

pubg mobile apk indir ios android

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere "Pubg Mobile" oyununda
herkesin sıkça karşılaştığı bir sorun olan, arkadaşlarınızla oynarken oyun içerisindeki konuşmalarda seslerin yankı yapma sorununun çözümünü anlatacağım

bildiğiniz üzere bilgisayar aleminde hızla popülerlik kazanan oyun, "Player Unkown's Battle Grounds" yani "PUBG"
daha sonrasında oyun fazla ilgi görünce mobil platformlar için de bir sürüm yayınlayarak "PUBG MOBİLE" oyununu bizlere sunmuştu.


Ve kısa sürede mobil alemde de yüksek ilgiyle karşılandı.
illaki etrafınızda "PUBG" ya da "MOBİLE PUBG" oynayan birilerini görebilirsiniz. Oyunun ne kadar popüler olduğunu burdan anlayabilirsiniz.

"MOBİLE PUBG" oyunu mobil cihazlar için yapılmış bir oyun olduğu için içerisinde birçok hata, bug veya sorunlar barındırıyor. Tabi ki oyunun geliştiricileri her geçen gün bu sorunlara çözümler buluyor, ama hepsini çözmüş deiller.

Bugün oyun içerisinde konuşmaların yankılanması olayını çözmeye çalışacağız.


Evet arkadaşlar bu problemi bizzat kendimde yaşadım.
Bir kaç yöntem denedim ama olmadı. Sonunda arkadaşımı yanıma alarak ikimizde "MOBİLE PUBG" oyununu cihazlarımızda açtık, ve konuşmaları test etmeye başladık.
Görünürde bir problem yoktu, herşey normal, seslerimiz gayet sorunsuz aktarılıyordu. Peki neden ikimiz ayrı ayrı yerlerden oynarken yankı yapıyordu?


Cebimden kulaklığımı çıkardım. Bir de onunla ses testi yapayım dedim. Ben kulaklıkla konuşunca gayet normal arkadaşımın sesi bana net bir şekilde sorunsuz geliyordu, ancak arkadaşım bana bir şeyler söylediğinde kendi sesini yankı şeklinde tekrar duyuyordu, yani kendi sesi bana ulaşınca tekrar ona geri dönüyordu. Kısacası, ben kulaklık takınca arkadaşım konuştuğunda sesi yankı olarak gidiyor.

Anlayacağınız, sorun sizden kaynaklanmıyor. Sizinle oynayanlardan birinin kulaklık takması buna neden oluyor. kulaklık takmış arkadaşınızı tespit edip, durumu anlatarak kulaklığı çıkarıp telefonun kendi mikrofonundan konuşmasını söyleyin sorununuz çözülecektir. Herkese iyi oyunlar dilerim.

- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone olHiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.