Header Ads

Pubg Mobile Lite Apk + Obb İndir - Bütün Cihazlarda Kasmadan Çalışan PUBG


Merhaba arkadaşlar, bu konumuzda sizlere daha çok yeni olan ve daha çıkalı çok olmadan herkesin dilinde dolaşan, "Pubg Mobile Lite" versiyonunun piyasada bulunmayan apk ve obb dosyalarını sunuyoruz.


Bildiğiniz üzere bilgisayar aleminde oldukça popüler olan "Player Unkown Battle Ground" yani "PUBG" oyununun mobil versiyonu yoktu daha önce. Bundan dolayı android piyasasına pubg benzeri oyunlar sürülmüştü. "Rules Of Survival" gibi ama daha sonrasında "Tencent Games" "Pubg Mobile" sürümünü yayınladı. Ancak bu oyunu sadece yüksek özellikli telefonlara sahip olan oyuncular oynayabiliyordu.

Kimisi, telefonu android sürümü yetersiz olduğu için oynayamıyordu, kimiside telefonunun sürümü yeterli fakat, aşırı kastığı, donduğu için bu oyundan mahrum kalıyordu.


Ancak bu çileler sona eriyor gibi gözüküyor. Henüz birkaç gün önce pubg mobile lite versiyonu yayınlandı ama şuanda sadece filipinlerde çalışıyor test aşamasında türkiyedeki sunucular yanıt vermiyor ancak daha sonra düzeltilecektir bu sorun. Yani yakın gelecekte herkes bütün cihazlarda pubg oynayabilecek.

1 GB ram'a sahip cihazlarda oyun denendi bu oyun testi videosu aşağıda bulunmaktadır göz atabilirsiniz.

isterseniz kurulumuna geçelim...


1- Öncelikle aşağıdaki Dosyaları İndir kısmından gerekli olan dosyaların bulunduğu rar dosyasını cihazınıza indirin.

2- Cihazınıza RAR yada ZArchiver programlarını indirip kurun.Bu programlar indirdiğiniz arşiv dosyasını açıp içindekileri çıkarmanıza yarayacak. Eğer varsa indirmenize bu maddeyi geçin.

3- Daha sonra indirdiğiniz arşivin içindeki pubg-lite-hilelipc isimli klasörü cihazınınızın hafızasına çıkarın.

4- pubg-lite-hilelipc isimli klasörün içine girin, pubg-lite-hilelipc.apk isimli apk dosyasını cihazınıza kurun.

5- Dosyaların içinde bulunan Android isimli klasörün içine girin, şimdide obb klasörüne girin, orada bulunan com.tencent.iglite isimli klasörü kopyalayın

6- Cihazınınız Dosyalarım kısmına girin orada 
Android >> obb klasörüne girin ve kopyaladığınız klasörü oraya yapıştırın.

7- Evet hepsi bu kadar şimdi oyuna giriş yapabilirsiniz, ancak muhtemelen sunucu cevap vermedi hatasını alacaksınız.

NOT : ŞUAN TEST AŞAMASINDA OLDUĞU İÇİN SADECE FİLİPİNLERDEN GİRİLEBİLİYOR BAŞKA BİR KONUDA FİLİPİNLER ÜZERİNDEN GİRMEYİ ANLATTIM
İŞTE KONU LİNKİ : TIKLA KONUYA GİT

8- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.