Merhaba arkadaşlar bugün sizlere internet ortamında indirdiğiniz dosyaların hızını 4 kata kadar hızlandıran program; “İnternet Download Manager” programını ücretsiz sürümden full sürüme ücretsiz bir şekilde dönüştürme işlemini anlatacağız.
Bu işlemin bize ne gibi yararı var?
– Programı ücretsiz bir şekilde indirdiğinizde programın yapımcıları tarafından kullanıcılara verilen 30 günlük bir deneme süreci vardır. Bu sürecin sonunda program kullanıma kapanıyor ve sizden onu satın almanızı istiyor ve buda az bir para deil. Ama bizim anlatacağımız yöntem ile ücretsiz bir şekilde programı sınırsız ve süresiz kullanma hakkına sahip oluyorsunuz. İsterseniz Uygulayacağımız işleme geçelim;
1- Alt veya üst kısımdaki indirme butonlarından “İDM FULL-hilelipc.rar” dosyalarını indiriyoruz.
2- İndirdiğimiz rar dosyasını açıyoruz sağ kısımda açıklama bulunuyor onu okuduktan sonra içerisindeki dosyaları masaüstüne sürüklüyoruz. Bizden biğr şifre isteyecek. Bu şifre ise; “www.hilelipc.net” şifremizi girdikten sonra dosyalar masaüstüne atılmış olacaktır.
3- Masaüstüne çıkan iki dosyadan bir tanesi olan yazılı anlatım bulunmaktadır. Anlatım orda yazıyor eğer ordan yapamazsanız youtube kanalımızdan videolu anlatım izleyip işlemi uygulayabilirsiniz.
4- Dosyalardan bir diğeri; “Internet Download Manager 6.29 Build 1.exe” bu programı açıyoruz. Program otomatik olarak kurulacaktır. Programı açınca “Kurulum Başlıyor Lütfen Bekleyin…” diye bir pencere açılacaktır aşağıda bu işlemi doğru yaptığımız anlamına geliyor.
5- Ardından masaüstünde “Internet Download Manager.exe” isimli bir program belirecek bu programı açıyoruz ve bir pencere gelecek tamam’a basıyoruz sonra google chrome’a giriyoruz sağ üst pencerede sarı bir uyarı gelecek bu uyarıya tıklayarak İnternet Download Manager uzantısını aktif ediyoruz.
6- Aktif hale getirdikten sonra programımızı full ve sınırsız bir şekilde kullanmaya başlayabiliriz bir daha asla sizden satın almanızı istemeyecektir.
7- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir