Bugün sizlere Dünya’da çok yaygın olan video çekme programı olan, Bandicam’da sınırsız video çekme ve çektiğiniz videonuzun yukarı kısmında beliren www.bandicam.com yazısını kaldırmak için uygulayacağımız crack işlemini anlatacağız. Normal de ücretsiz sürümünü kullanıyorsanız programı üreten firma sizi bazı özelliklerden mahrum bırakabilir. Biz bu yazımızda herhangi bir ücret ödemeden nasıl orjinal versiyon gibi kullanabileceğinizi anlatacağız. Zaten videolu anlatım yaptık videoyu youtube’dan izleyip anlamayanlar bu yazımızı da okuyabilirler.

 
 
 
1- Öncellikle üst kısımda veya alt kısımda vermiş olduğumuz butonlardan ”hilelipc-bandicam crack.rar” dosyalarını indiriyoruz.
 
2- Bu dosyaları indirdikten sonra indirilenler klasöründen masaüstüne taşıyoruz. Masaüstüne taşımış olduğumuz rar dosyasını açıyoruz.
 
3- İçerisinde bulunan dosyaları masaüstüne aktarıyoruz. Bizden bir şifre isteyecek. bu şifre ise şudur; www.hilelipc.net şifremizi girdikten sonra rar dosyasında bulunan dosyaları masa üstüne atıyoruz.
 
4- “bdcamsetup.exe” programını çalıştırıyoruz. Bu, bandicam’ın ücretsiz sürümü’dür öncelikle onu kuruyoruz.
 
5- Kurduktan sonra, masa üstünde bulunan “hilelipc.net bandicam crack” klasörüne giriyoruz orada bulunan “bandicam-crack.exe” programını açıyoruz.
 
6- Yukarı kısımda bulunan kutucukta www.onhax.net yazısı bulunuyor. O yazıyı silip yerine; 
www.hilelipc.net yazıyoruz.
 
7- Altındaki kutucuktan ise bandicam programımızın kurulu olduğu klasörü seçiyoruz. Ardından “Crack Bandicam” butonuna tıklıyoruz.
 
8- Onun ardından ise, “Register Bandicam” butonuna tıklıyoruz. Ve açılan pencere de tekrar “Register” butonuna tıklıyoruz.
 
9- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol

 

 

 

 

 

 

Dosyaları İndir