arama

Pixel’s Unkown Battle Ground Apk İndir – Download / Hilelipc.net

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Admin

 
Piksel’in Bilinmeyen Battle Ground – Hayatta kalma oyunu Pubg, Minecraft karışımı birşey
Eğer askeri bloklu piksel oyunları sever misiniz? Blok kentte kıyamet sonrası çılgın piksel savaş arenada hayatta çalışın! düşmanları öldürmek, iyi yağma bulmak, ölü adada hayatta kalma helikopterden atlama. ANCAK küçülmesi bölgenin korkma, bu önemli hasara yapar! AK piksel tabancası, smg, çoklu-varil ve diğer silahlarla vur. SON yalnız kurtulan BE!
Kendi piksel blok hikaye olun. Bizim 3D atıcı deathmatch sonu için savaşın!
Sen bizim piksel oyunlarda bir dakika içinde ölebilir, ölmek 7 gün gerek yok! yeryüzünde senin son günü olabilir çünkü çok hızlı hareket eder çok dikkatli bir şekilde ölü bölge olmak ve kolayca yiyebilirsiniz.
 
Özellikler: 
✪ her zevke Skins 
Skins herhangi piksel blok derileri satın alabilirsiniz, sadece gerçek 3D blok şehir hayatta kalma oyunları gibi kesinlikle mükemmel görünüyor;
Zayıf telefonlar için ✪ Grafik ayarları
Zayıf bir telefonunuz varsa full HD grafiklerle Bizim piksel atıcı ve ayrıca düşük ayar yapabilirsiniz;
silahların ✪ 30’dan fazla çeşit
Böyle AK, minigun, keskin nişancı silahları, piksel tabancası, smg, böylece tabanca gibi dev askeri cephanelik. SADECE Pixle silahla ÇEKİM, dünyanın sonunu başlayın!
 
✪ Oyun içi oto
Tabii ki savaş arabaları veya savaş araçlarını ve hatta bir TANK var! Bizim engin piksel dünya ile çevrilmemiş kalın! Mümkün olduğunca hızlı blok kuvvetini sunun ve ölü bölge kendinizi gizlemek!

✪ Canlı sohbet
Blok şehirdeki diğer oyuncular ile iletişim! Biz canlı sohbet oluşturdunuz.END_PARAGRAPHSTART_PARAGRAPHArtık zafer piksel mücadele etmek stratejisinin uygulanması yardımcı olacak arkadaş veya takım arkadaşları bulmaya!

✪ Otomatik çekim
Sen atış düğmeye basmak gerekmez, yapmanız gereken tek şey sadece piksel mücadele ve prop avı olduğunu. Biz kimseyi yedek yok, sizinle ilgili olduğunu vainglory it’i umuyoruz!

✪ Masif haritası boyutu;
Büyük harita boyutu, işte bu dağlar ve ölü bölge çevrilidir, elimizdeki bu. Büyük radyasyon ada bu size blok kentinde plaiyng ederken hayatta kalmak zorunda yerdir. Biz çok oyunculu çevrimiçi atıcı aynı haritada fazla 20+ oyuncu var.
Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol