Header Ads

Game Of Sultan - Muhteşem Sultan Apk İndir / Hilelipc.net


Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuzda sizlere daha çok yeni olan ve popülerliği yakalamış bir oyun sunuyoruz oyunun ismi: "Game Of Sultan" 
Türkçe ismi "Muhteşem Sultan" olan bu oyun daha yeni çıkmasına rağmen bir çok oyuncu toplamış durumda bu oyunu oynayanlar oyunun dünyasına kaptırıyor kendini ve boş kaldıkları her an oynamak istiyor. Tabi oyunun,
ücretsiz olması oyuncular için başka güzel bir avantaj.
Bu oyun sayesinde kendi özgüveninizinde artacağını söyleyebiliriz. Çünkü bir ülkeyi yönetiyorsunuz oyun olsa da 
kendinizi o gerçekçiliğe kaptırarak sanki gerçekten ülke yönetiyormuşsunuz hissi veriyor bu yüzden kişisel gelişiminiz için fayda sağlayacaktır bu oyun.
7'den 70'e herkezin oynayabileceği bu oyun her kitlesi için uygundur. Cinsellik içeren grafikler bulunmamaktadır oyüzden içinizi rahat tutabilirsiniz. Sarayda gerçek saraylardaki gibi cariyeler arasında sultanlar arasında entirikalar dönüyor gerçekten uğraşılmış bir oyun ve kesinlikle oynamaya değer bir oyun. belkide bir kere girip bakayım derken bağımlısı olacaksınız. Belli olmaz hadi bir an önce gidip oynayın.


Oyunun konsepti stratejik bir oyun olarak gözükse de durum öyle deil, türk yapımı olan bu oyun sizlere zamanda yolculuk yaptırarak osmanlı dönemine götürüyor. Sürükleyici olan bu oyunda tıpkı bir padişah gibi ülkeyi yönetiyorsunuz.

Hareminiz mevcut ve cariyelerle etkileşim halindesiniz, stratejik olarak güçlü gördüğünüz adayları paşalığa terfi ettirebiliyorsunuz. tamamen kendi ülkeniz ve istediğiniz şeyi yapmakta özgürsünüz ülkenizi genişletebilir savaşlar kazanabilir, veya kaybedebilirsiniz ülkenizi çok iyi yönetmeniz gerekir. bu gerçekçi ve sürükleyici oyunu sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. 

Çok yakında oyunun herhangi bir hilesi çıkarsa, hızlı bir şekilde sitemizde yayınlayacağız sitemizi takipte kalın.

Yukarı bölümde ve aşağı bölümde indirme butonları mevcut istediğiniz kısımdan indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

(İndireceğiniz dosyalar şifresizdir)


Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.