Header Ads

Action Full Yapma / Crack Yapma / Action Logosunu Kaldırma


Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuzda, yine çok tercih edilen bir video çekme programı olan "Mirillis Action" programını nasıl full olarak kullanacağınızı, yani ücretli sürümünü nasıl ücretsiz bir şekilde kullanacağınızı anlatacağız. Bazı sitelerde bu işlemi uygulamanız için programın orjinal sürümünde yazmanız gereken bir kod verilir. Ama biz sizin için en kolay yolu bulduk ve sizinle paylaşıyoruz.

Bildiğiniz üzere programı üreten firma öncelikle size 1 aylık (bu süre firmadan firmaya değişir.) deneme sürümü sunar. Ve bu sürümde bazen full sürümdeki özellikler bulunur. Bazen de firma bir süre kısıtlaması uygulamaz bunun yerine ücretsiz sürümde video çekme süresi kısıtlaması veya çektiğiniz videoların üst kısmında kendi logolarını yerleştirirler. Peki bunu ne için yaparlar? -Tabiki de programın ücretli sürümünü almanız için. Her program sahibi bunu yapar çünkü o kadar emek harcamışlar ve bunun bir karşılığı olmalı, yaptıkları programdan para kazanmak isterler.


1- Yukarı veya aşağı kısımdan verdiğimiz indirme butonlarından işlem için gerekli dosyaları indiriyoruz.

2- Dosyaları indirdikten sonra indirilenler klasörüne girip dosyayı buluyoruz ve masa üstüne atıyoruz.

3- Masaüstüne attığımız "Action Full - hilelipc.net.rar" dosyasını açıyoruz ve içerisindeki dosyaları tekrar masaüstüne atıyoruz, bizden bir şifre isteyecek bu şifre ise: "www.hilelipc.net" şifremizi giriyoruz, dosyalar masaüstüne atılmış olacaktır.

4- Masaüstüne çıkan dosyalar arasında yazılı anlatım metni var öncelikle onu okuyoruz ardından masaüstünde bulunan bir diğer program; "Mirillis Action! 3.0.0 Beta.exe" açıp çalıştırıyoruz.

5- Açılan pencerede dili seçerek devam edin, Kurulum esnasında sizden bir şifre daha isteyecek bu şifre ise; "4485627127244321" bu şifreyi girdikten sonra kurulum işlemi sona erecektir.

6- Yapmamız gereken işlem bu kadar artık programı full sürüm olarak yani ücretli sürümünü ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

7- Bize teşekkür etmek istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone ol10 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. key derken? yazıyı okuduysanız key'e gerek olmadığını anlarsınız direk yazıda denileni uygularsanız full bir şekilde kullanabilirsiniz.

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. key derken? yazıyı okuduysanız key'e gerek olmadığını anlarsınız direk yazıda denileni uygularsanız full bir şekilde kullanabilirsiniz.

   Sil
 3. key istiyor www.softhile.com yazıyorum activite yapamıyorum yeni key varsa verebilir misiniZ?

  YanıtlaSil
 4. key 4485627127244321 deyilmi olmuyor

  YanıtlaSil
 5. pardon teşşekkür ederim oldu

  YanıtlaSil
 6. uygulamayı açtım ve icinde buy ve key diye bişey var onu nasıl yapcam

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.